Współczesny design

Unikatowość i użyteczność to filary dobrego designu. Chcemy być dla Ciebie wyjątkowi, ale nie zapominamy o funkcjonalności.
scroll

Skrojone na miarę

Przytulna enklawa, dopracowany w każdym calu stylowy apartament lub komfortowe studio - zamieszkaj tak, jak lubisz. Nasi projektanci doradzą i zaprojektują dla Ciebie wnętrza, a nasz zespół fachowców je zrealizuje z najwyższą starannością jeśli tylko masz takie życzenie.
Subtelny urok wnętrz

Program Wykończeniowy

Proponujemy Ci usługę wykończenia mieszkania wraz z wykonaniem projektu przez naszą wyspecjalizowaną kadrę. Zobacz jak możemy urządzić dla Ciebie mieszkania w aż czterech wariantach: Econo, Essential, Superior, Distinction. Możesz zdecydować się na jeden z nich i skupić się na najprzyjemniejszej części, czyli wybieraniu dodatków. Nasi specjaliści doradzą, pomogą i przeprowadzą przez cały proces od początkowych faz projektu aż do oddania gotowego mieszkania.

Materiały

Trwałość na lata jest efektem doświadczenia w branży wykończeniowej oraz zastosowania wysokiej jakości materiałów. A nasza gwarancja na usługę zapewnia Ci spokój.

surowy BETON

NATURALNE drewno

STAL

SZLACHETNE TKANINY

4 pakiety wykończenia wnętrz. Znajdź swój ulubiony styl.